Direct boeken bij Hotel Restaurant Oud London garandeert u altijd de laagste prijs tov andere boekingswebsites zoals bijvoorbeeld booking.com, hotels.com of trivago.nl. » Lees meer

Hotelovernachting in Zeist

In stijl verblijven

Onze 15 zeer ruime tweepersoons Deluxe kamers zijn stijlvol ingericht en beschikken over een aantal extra faciliteiten ten opzichte van de Single, Economy en Comfort kamers. Ook de badkamers zijn erg ruim en beschikken allemaal over een groot halfrond bad en een douche. Alle Deluxe kamers zijn voorzien van badjassen en klimaatbeheersing. 

Faciliteiten Deluxe Kamer

  • Bed van 2 x 90 x 210 cm of 180 x 210 cm 
  • Badkamer met halfrondbad en douche en föhn
  • Separaat toilet
  • Telefoon, televisie/radio, kluisje
  • Espressomachine en waterkoker
  • Zithoek en werkplek
  • Badjassen
  • Gratis wifi in het gehele hotel
  • 24-uurs receptie
  • Roomservice
  • Vrij gebruik van zwembad, sauna en stoombad (gedurende wisselende openingstijden)

Bekijk Deluxe kamer in 360º

 

In- en uitchecken
Inchecken kunt u vanaf 15.00 uur en uitchecken op de dag van vertrek voor 11.00 uur. Later uitchecken kan op basis van beschikbaarheid tegen een meerprijs. Alle kamers zijn rookvrij en u parkeert uw auto kosteloos bij het hotel. De prijzen zijn inclusief BTW en exclusief lokale heffing.

Alle kamers zijn rookvrij en u parkeert uw auto kosteloos bij het hotel. De prijzen zijn inclusief BTW en exclusief lokale heffing.

U kunt ook kiezen voor een SingleBasic kamerEconomy kamerComfort kamer, Junior SuiteStudio of Suite

Er even tussenuit? Bekijk onze aantrekkelijke hotelarrangementen.

Kamer reserveren bij Oud London

Klik hier om on-line te reserveren of bel ons voor meer informatie op 0343 491245.

Oud London Specials

Proef de Kerst in Oud London

24, 25 & 26 december 2023

Nog even lekker Nazomeren!

Oud London heeft voor u de perfecte aanbieding, waarin het nagenieten van de vakantie centraal staat.

Personeel gezocht!

Wil je deel uitmaken van ons geweldige team?

TheFork

Meeting review

Tripadvisor

Hotel Restaurant Oud London

De website www.oudlondon.nl gebruikt cookies om de gebruikerservaring te kunnen verbeteren. Door gebruik te maken van deze website gaat u hiermee akkoord.Accepteren Meer informatie